Naši školitelé

Vytvořili jsme tým velmi zkušených a uznávaných lékařek v rámci odborného vzdělávání na poli estetické medicíny, abychom umožnili ostatním spolupracujícím lékařům dále sdílet znalosti, dovednosti a zkušenosti světově uznávaných lékařů. Lékaři a experti společnosti SkinExpert jsou nejlepší specialisté ve svém oboru, mají několikaleté profesionální zkušenosti, jsou také sami osobně aktivně přednášejícími či podílejícími účastníky na těch nejdůležitějších kongresech a trénincích v oblasti estetické medicíny nejen v České republice, ale i v rámci celého světa. Mají velmi kvalitní odbornou znalostní úroveň produktů, metod aplikace a vášeň pro svou profesi, kterou s radostí chtějí sdílet s ostatními lékaři.

MUDr. Lucia Mansfeldová

Je členkou Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP. Vystudovala všeobecné lékařství na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Má atestace z všeobecné dermatovenerologie a korektivní dermatologie. V rámci programu Erasmus absolvovala stáž ve Španělsku.

Pravidelně se účastní kongresů v Čechách, na Slovensku a v zahraničí (IMCAS, EADV, WDC), publikuje v odborných časopisech a přednáší na kongresech a vzdělávacích akcích IPVZ. V Praze založila a pracuje v institutu pro anti aging medicínu, dermatovenerologii a psychodermatologii pro děti a dospělé Almiaderm s.r.o., dále působí v rámci Prahy na klinice Perfect jako estetická dermatoložka a na klinice H Plus s.r.o jako vedoucí lékařka.

MUDr. Martina Neradová Richterová

MUDr.Martina Neradová Richterová je absolventkou Lékařské fakulty MU v Brně, je atestovanou a certifikovanou lékařkou v oboru dermatovenerologie. Působila na dermatologických klinikách FN Brno a FN u sv.Anny. V roce 2013 založila privátní praxi estetické a laserové dermatologie DermaConcept s.r.o., o rok později se podílela na založení a rozvoji estetické medicíny v Medicom clinic v Brně. Ve svém oboru se věnuje navíc školení lékařů, spolupořádá a vede odborná školení různých firem. Absolvuje pravidelně řadu stáží a kongresů jak v ČR, tak v zahraničí. Je členkou Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP, ČLK.

MUDr. Jana Šimurdová

Absolvovala Lékařskou fakultu Ostravské univerzity. Odbornost v estetické a anti-agingové medicíně získala studiem na zahraničních stážích hlavně ve Švýcarsku, také u prestižních expertů z USA a Evropy. Svoji praxi dále rozvíjela na prestižních českých klinikách. Aktuálně pracuje na svoji vlastní klinice v Ostravě – BE Estée clinic.
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek.