Výrobky

LASER OPT FLASH: E-LIGHT + SHR + IPL + ND-YAG

Moderní a multifunkční laser, který je považován za technický pokrok v technologii IPL. Používá se hlavně k odstranění tetování, permanentního make-upu a vlasů.
Pomocí laseru můžeme také vykonávat uhlíkový peeling, v současné době jeden z nejpopulárnějších ošetření na trhu kosmetiky a estetické medicíny. Laserové odstranění tetování je velmi bezpečné a efektivní.

ARAGON PLUS LASER DIODOWY 755 NM 808 NM 1064 NM

Diodový laser Aragon Plus je díky třem různým délkám paprsku nejúčinnějším zařízením pro trvalou depilaci těla. Tři vlnové délky 755 nm 808 nm 1064 nm jsou nejlepším řešením v této třídě laserů. Ošetření pomocí laseru Aragon Plus jsou pohodlné, rychlé a velmi efektivní.

Lipo Lab +

Nejmodernější terapie redukce tukové tkáně pomocí lipolýzy. Skvělý produkt pro lipolýzu, který má za následek okamžitý účinek spalování lokálního tuku a tvarování těla. Lipo Lab + je nejlepším přípravkem pro efektivní boj proti nadměrné tukové tkáni a celulitidě. Lipo Lab + je koktejl nejúčinnějších účinných látek s lipolytickým účinkem v jednom přípravku.

Neauvia

Neauvia Organic je první série absorbovatelných organických tkáňových přípravků na světě s dokumentovanou bezpečností použití. Inovativní technologie se týká způsobu získávání kyseliny hyaluronové založené na fermentaci bezpečných a nepatogenních kmenů Bacillus subtilis. Tento proces umožňuje minimalizovat riziko vedlejších účinků a řada produktů jim umožňuje jejich použití jak pro zvlhčení, vyplnění vrásek a poškození tkání, tak pro stimulaci produkce kolagenu.