Produkty

Přirozená krása i řešení inspirované potřebami pacientů. Trh s estetickými službami a přípravky se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Je rovněž výjimečně citlivý na měnící se očekávání klientů. Na jedné straně trh nabízí řešení pro klienty, kteří touží po zákrocích upravujících rysy a tvary obličeje. Na druhé straně se my soustředíme na klienty, kteří očekávají přirozený vzhled, zvýraznění a podtržení jejich individuální krásy. Nasloucháme jejich potřebám a oni určují náš další směr. Naše portfolio obsahuje produkty, u kterých potřebný pouze minimálně invazivní zákrok, jež je nevyloučí z běžných každodenních aktivit. Stimulace obnovy vzhledu a funkce pokožky, zachování vlastních rysů – to jsou efekty, jež naši klienti mohou očekávat. Tento trend výborně koresponduje s preventivní funkcí estetické medicíny. Zákroky tohoto typu lze provést ještě předtím, než dojde ke značnému poškození spojeného s procesem stárnutí.

Karisma

Nový terapeutický přístup k obnově struktury a vzhledu kůže

Karisma je první přípravek na trhu obsahující rekombinantní lidský kolagen v injekční podobě. Jedná se o zdravotnický prostředek III. třídy, tkáňový biostimulátor a soft-filler. Inovativní biostimulátor na bázi kolagenu typu I. /získaného z hedvábných nití/, který přirozeně obnovuje pevnost i pružnost pokožky a poskytuje omlazení pleti a kůže. Ideální přípravek pro lidi, kteří chtějí redukovat ochablost pokožky, vrásky, jizvy a jiné nežádoucí projevy stárnutí. Díky obsahu nezasíťované HA dodává navíc jemný liftingový a mírně objemový efekt viditelný ihned po ošetření.

Nucleofill

Hydratace a lifting na buněčné úrovní
Unikátní novinka v anti-aging terapiích. Inovativní přípravek v řadě biostimulačních produktů založený na bázi přírodních polynukleotidů. Nucleofill zaručuje dlouhodobé účinky biorevitalizace a biostimulace pokožky. Jeho aplikace je zcela jednoduchá díky unikátní struktuře a ideální viskozitě přípravku. Nabízí rovnoměrnou distribuci v rámci různých vrstev pokožky. Mechanismus působení na 3 úrovních: biostimulace, antioxidační působení a hydratace. Produkt je přírodní a bezpečný pro každý typ pokožky. Vyrobeno v Itálii firmou Promoitalia Group, klinicky testováno a samozřejmostí jsou bezpečnostní certifikáty schválené pro používání v rámci EU.

PELO BAUM

domácí péče o Vaše vlasy a vlasovou pokožku
Produkty ze série Pelo Baum jsou základem péče o vlasy a pokožku hlavy. Navíc dokonale doplňují zákroky jehličkové mezoterapie s použitím produktů Dr. Cyj Hair filler. Pokročilý, kondenzovaný komplex peptidů byl uzavřen do dvojité nanokapsle, což umožňuje jeho hlubokou penetraci do kožní tkáně. Je klíčem nejen ke krásným, lesklým a pevným vlasům, ale zaručuje rovněž viditelné efekty v boji proti jejich vypadávání.

Dr. Cyj Hair Filler

Dlouhotrvající peptidové ošetření vlasové pokožky
Moderní zákrok zastavující proces vypadávání vlasů a podporující jejich opětovný růst prostřednictvím stimulace krevního oběhu a revitalizace vlasových folikulů. Preparát obsahuje patentovanou formuli 7 revolučních peptidů a kyseliny hyaluronové. Inovace DR.CYJ Hair Filler není jen samotné složení, ale také nová patentovaná technologie prodlouženého uvolňování aktivních substancí „Sustained Release Technology”. Velkolepé účinky již po 2 měsících – 4 ošetřeních.

Ejal40

Biorevitalizátor na bázi stabilizované nezasíťované kyseliny hyaluronové
Ejal40 je aplikován za účelem omlazení kontur obličeje,vyhlazení vrásek, biorevitalizace oslabené, ochablé kůže, zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky a hydratace. Jedná se o vysoce koncentrovanou kyselinu hyaluronovou s optimální molekulovou hmotností a se speciální 4 bodovou technikou aplikace. Ošetření tímto zdravotnickým produktem III. třídy je zárukou, že výsledky zákroku jsou rychlé, viditelné a dlouhou dobu trvající.

Kanyla TSK STERiGLIDE

Dermatologická kanyla japonské firmy TSK s ultra tenkými stěnami zaručuje rychlý průnik hustých preparátů. Ohebné ostří umožňuje přesné a kontrolované zavedení kanyly přes vrstvy tkání. Menší počet vpichů snižuje riziko výskytu modřin, hematomů a edémů. Pilotní jehla je součástí sady. Použití: implantace výplní, revitalizace, zlepšení kontur obličeje, redukce vrásek, hydratační zákroky.

TSK INViSIBLE Jehly

Neviditelná jehla. Moderní japonské jehly vyrobené speciálně pro zákroky mezoterapie, revitalizace a aplikaci botulotoxinu. Technologie LDS omezuje ztráty produktu na minimum, rozměry: 33G-0,2-9mm
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek.