Výrobky

Nucleofill

Výjimečná novinka v anti-aging terapiích. Inovativní linie bio stimulujících produktů na bázi přírodních polynukleotidů. Dlouhodobé účinky bio-rekonstrukce pokožky. Jednoduchá aplikace díky unikátní struktuře a ideální viskozitě. Rovnoměrná distribuce do pokožky. Třísměrný mechanismus působení: bio stimulace, antioxidační účinky, hydratace. Produkt je přírodní a bezpečný pro každý druh pokožky. Neobsahuje alergeny. Vyrobeno v Itálii, klinicky testováno a bezpečnostní certifikáty schváleny pro používání v Evropské unii.

Dr. Cyj Filler

Moderní zákrok zastavující vypadávání vlasů a urychlující jejich růst prostřednictvím stimulace krevního oběhu a revitalizace vlasových folikulů. Preparát obsahuje patentovanou formuli 7 revolučních peptidů a kyseliny hyaluronové. Inovace DR.CYJ Hair Filler to není jen samotné složení, ale také nová patentovaná technologie prodlouženého uvolňování aktivních substanci „Sustained Release Technology”.

Ejal40

Nejnovější zjištění vědců, kteří hledají efektivní anti-aging terapie a regenerace mezibuněčné hmoty. Aplikované za účelem omlazení kontur obličeje,vyhlazení vrásek, bio revitalizace oslabené, ochablé kůže, zlepšení napětí a pružnosti pokožky. Vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová s optimální molekulovou hmotností a speciální 4 bodovou technikou aplikovaní je zárukou, že výsledky zákroku – vymodelovaná a omlazená tvář – jsou rychlé, viditelné a trvanlivé.

Lipo Lab +

Nejmodernější terapie redukce tukové tkáně pomocí lipolýzy. Skvělý produkt pro lipolýzu, který má za následek okamžitý účinek spalování lokálního tuku a tvarování těla. Lipo Lab + je nejlepším přípravkem pro efektivní boj proti nadměrné tukové tkáni a celulitidě. Lipo Lab + je koktejl nejúčinnějších účinných látek s lipolytickým účinkem v jednom přípravku.

Promoitalia Platinum Collection: KOKTEJLY PRO MEZOTERAPII

Profesionální řada mezoterapeutických koncentrátů založená na největších vědeckých objevech a inovacích biotechnologického inženýrství.

Kanyla TSK STERiGLIDE

Dermatologická kanyla japonské firmy TSK s ultra tenkými stěnami umožňuje rychlý průnik hustých preparátů. Ohebné ostří umožňuje přesné a kontrolované zavedení kanyly přes vrstvy tkání. Menší počet vpichů snižuje riziko modřin, hematomů a edémů. Pilotní jehla je součástí sady. Použití: implantace výplní, revitalizace, zlepšení kontur obličeje, redukce vrásek, hydratační zákroky.

TSK INViSIBLE Jehly

Neviditelná jehla. Moderní japonské jehly vytvořené pro zákroky mezoterapie, revitalizace, podávání botulotoxinu. Technologie LDS omezuje ztráty produktu na minimum, rozměry:
33G-0,2-9mm

PELO BAUM

Produkty ze série Pelo Baum jsou základem péče o vlasy a kůži hlavy, a také dokonale doplňují zákroky jehličkové mezoterapie s použitím produktů Dr. Cyj Hai. Pokročilý, kondenzovaný komplex peptidů byla uzavřen do dvojité nanokapsle, což umožňuje jeho hlubokou penetraci do kožní tkáně. Je klíčem nejen ke krásným, lesklým a pevným vlasům, ale zaručuje rovněž viditelné efekty v boji proti jejich vypadávání.