Výrobky

Ambice, nutnost rozvoje a chuť podat pomocnou ruku našim zákazníkům, to vše nás neustále motivuje k rozšiřování naší nabídky. Námi dodávané medické produkty a kosmetika jsou vyráběné v prestižních továrnách a laboratořích po celém světě. Jejich hlavním charakteristickým znakem je nejvyšší kvalita založená na moderním složení, které pracuje v dokonalé harmonii s přirozenými mechanismy obnovy a regenerace pokožky.
Dlouholetá spolupráce s předními světovými výrobci nás dostala na přední příčky dodavatelů efektivních a bezpečných preparátů používaných na klinikách estetické medicíny.

LASER OPT FLASH: E-LIGHT + SHR + IPL + ND-YAG

Moderní a multifunkční laser, který je považován za technický pokrok v technologii IPL. Používá se hlavně k odstranění tetování, permanentního make-upu a vlasů.
Pomocí laseru můžeme také vykonávat uhlíkový peeling, v současné době jeden z nejpopulárnějších ošetření na trhu kosmetiky a estetické medicíny. Laserové odstranění tetování je velmi bezpečné a efektivní.

ARAGON PLUS LASER DIODOWY 755 NM 808 NM 1064 NM

Diodový laser Aragon Plus je díky třem různým délkám paprsku nejúčinnějším zařízením pro trvalou depilaci těla. Tři vlnové délky 755 nm 808 nm 1064 nm jsou nejlepším řešením v této třídě laserů. Ošetření pomocí laseru Aragon Plus jsou pohodlné, rychlé a velmi efektivní.

Lipo Lab +

Nejmodernější terapie redukce tukové tkáně pomocí lipolýzy. Skvělý produkt pro lipolýzu, který má za následek okamžitý účinek spalování lokálního tuku a tvarování těla. Lipo Lab + je nejlepším přípravkem pro efektivní boj proti nadměrné tukové tkáni a celulitidě. Lipo Lab + je koktejl nejúčinnějších účinných látek s lipolytickým účinkem v jednom přípravku.

Neauvia

Neauvia Organic je první série absorbovatelných organických tkáňových přípravků na světě s dokumentovanou bezpečností použití. Inovativní technologie se týká způsobu získávání kyseliny hyaluronové založené na fermentaci bezpečných a nepatogenních kmenů Bacillus subtilis. Tento proces umožňuje minimalizovat riziko vedlejších účinků a řada produktů jim umožňuje jejich použití jak pro zvlhčení, vyplnění vrásek a poškození tkání, tak pro stimulaci produkce kolagenu.

Nucleofill

Výjimečná novinka v anti-aging terapiích. Inovativní linie bio stimulujících produktů na bázi přírodních polynukleotidů. Dlouhodobé účinky bio-rekonstrukce pokožky. Jednoduchá aplikace díky unikátní struktuře a ideální viskozitě. Rovnoměrná distribuce do pokožky. Třísměrný mechanismus působení: bio stimulace, antioxidační účinky, hydratace. Produkt je přírodní a bezpečný pro každý druh pokožky. Neobsahuje alergeny. Vyrobeno v Itálii, klinicky testováno a bezpečnostní certifikáty schváleny pro používání v Evropské unii.

EJAL40

Nejnovější zjištění vědců, kteří hledají efektivní anti-aging terapie a regenerace mezibuněčné hmoty. Aplikované za účelem omlazení kontur obličeje,vyhlazení vrásek, bio revitalizace oslabené, ochablé kůže, zlepšení napětí a pružnosti pokožky. Vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová s optimální molekulovou hmotností a speciální 4 bodovou technikou aplikovaní je zárukou, že výsledky zákroku – vymodelovaná a omlazená tvář – jsou rychlé, viditelné a trvanlivé.

Dr. Cyj Filler

Moderní zákrok zastavující vypadávání vlasů a urychlující jejich růst prostřednictvím stimulace krevního oběhu a revitalizace vlasových folikulů. Preparát obsahuje patentovanou formuli 7 revolučních peptidů a kyseliny hyaluronové. Inovace DR.CYJ Hair Filler to není jen samotné složení, ale také nová patentovaná technologie prodlouženého uvolňování aktivních substanci „Sustained Release Technology”.
Minimální dávka koncentrovaného preparátu se ještě po dobu 2 týdnů po zákroku udržuje v pokožce, čímž způsobuje pozvolné, dlouhodobé uvolňování a průnik aktivních složek do pokožky. Již první zákrok zastavuje vypadávání vlasů, a další stimulují růst nových, aby byly hustější a silnější. Velkolepé účinky jsou viditelné již po 2 měsících, peptidová terapie pro vlasy vyžaduje pouze 4 zákroky v odstupech každých 14 dnů.

Promoitalia Platinum Collection:
KOKTEJLY
PRO MEZOTERAPII

Profesionální řada mezoterapeutických koncentrátů založená na největších vědeckých objevech a inovacích biotechnologického inženýrství. Potenciál produktů je založen na unikátním složení založeném na rekordním počtu peptidů a kyseliny hyaluronové. Inovativní komponenty a synergie složení zaručuje úžasně efektivní výsledek, vysoký profil bezpečnosti a rozsáhlé terapeutické vlastnosti.

AQUALYX

AQUALYX je nechirurgická alternativa liposukce. Intralipoterapie, často označovaná jako injekční lipolýza je metoda přímé infiltrace farmakologicky aktivních roztoků do tukové tkáně. Zákrok je jednoduchý a prakticky bezbolestný. Doporučován je zejména pro osoby s lokální nadváhou, kupříkladu po hubnutí, které se mimo intenzivní cvičení a diety, nedokáží zbavit tukové tkáně uložené v takových oblastech, jako jsou například: boky, stehna, podbřišek. Zákrok je prováděn také v některých případech první edematózní formy celulitidy.

PELO BAUM

Produkty ze série Pelo Baum jsou základem péče o vlasy a kůži hlavy, a také dokonale doplňují zákroky jehličkové mezoterapie s použitím produktů Dr. Cyj Hai. Pokročilý, kondenzovaný komplex peptidů byla uzavřen do dvojité nanokapsle, což umožňuje jeho hlubokou penetraci do kožní tkáně. Je klíčem nejen ke krásným, lesklým a pevným vlasům, ale zaručuje rovněž viditelné efekty v boji proti jejich vypadávání.

Kanyla TSK STERiGLIDE

Dermatologická kanyla japonské firmy TSK s ultra tenkými stěnami umožňuje rychlý průnik hustých preparátů. Ohebné ostří umožňuje přesné a kontrolované zavedení kanyly přes vrstvy tkání. Menší počet vpichů snižuje riziko modřin, hematomů a edémů. Pilotní jehla je součástí sady.
Použití: implantace výplní, revitalizace, zlepšení kontur obličeje, redukce vrásek, hydratační zákroky.

TSK INViSIBLE Jehly

Neviditelná jehla. Moderní japonské jehly vytvořené pro zákroky mezoterapie, revitalizace, podávání botulotoxinu. Technologie LDS omezuje ztráty produktu na minimum, rozměry:

33G-0,2-9mm