Školení estetické medicíny

Workshopy a školení v rámci estetické medicíny je určené lékařům.

Zveme tímto všechny lékaře, kteří mají zájem o prohloubení svých znalostí a zavedení moderních biostimulačních procedur do své praxe.

Školení se konají v Praze, Brně a Ostravě pod vedením našich školitelů.

Cíl školení

Cílem školení je zvýšení odborné kvalifikace lékařů a zavedení moderních estetických ošetření do jejich dermatologicko-estetické praxe. Po absolvování komplexního školení budou účastníci schopni samostatně provádět ošetření s použitím námi distribuovaných přípravků, zvolit nejvhodnější metodu aplikace a vytvořit tak plán ošetření či jejich kombinaci každému klientovi přímo na míru.

Školitelé

Osoby s odpovídajícími zkušenostmi, lékaři, kteří mají dlouholetou praxi včetně mezinárodního působení a certifikáty o úspěšně absolvovaných kurzech.

Praktické školení aplikačních technik

Na našich školeních předáváme nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti. Tímto Vám zaručíme samostatné a hlavně bezpečné provádění daných ošetření či jejich kombinaci s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku a spokojenosti pacienta. Aplikace produktů se provádí na modelkách.

Certifikát

Po absolvování každého ze školení účastník obdrží certifikát, který potvrzuje, že má odpovídající kvalifikaci pro provádění zákroků, které jsou součástí školení. Na požádání Vám vystavíme certifikáty také v anglickém jazyce.

Soukromí

Školení probíhají v malých skupinách, díky čemuž mají účastníci přímý kontakt se školitelem a možnost si osobně aplikaci daných produktů na modelkách vyzkoušet. Záleží nám na Vašem pohodlí a aby jste se v rámci školení cítili dobře.

Více informací

Chcete-li obdržet nabídku ohledně školení, kontaktujte nás.

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek.